OGŁOSZENIE UCZELNIANEJ KOMISJI WYBORCZEJ NSZZ „SOLIDARNOŚĆ” UNIWERSYTETU MEDYCZNEGO I UNIWERSYTECKICH SZPITALI KLINICZNYCH W ŁODZI

Na podstawie uchwał UKK NSZZ „Solidarność” Uniwersytetu Medycznego i Uniwersyteckich Szpitali Klinicznych w Łodzi Uczelniana Komisja Wyborcza postanawia:

1. Wybory do władz Związku odbędą się w dniu 27 marca 2018 roku,
    w godz. 6.00 – 20.00.
  2. Podział miejsc mandatowych do UKK w poszczególnych okręgach jest następujący:
    – Okręg UMED – 7 miejsc mandatowych;
    – Okręg USK im. WAM – 3 miejsc mandatowych;
    – Okręg USK im Barlickiego – 3 miejsca mandatowe;
    – Okręg CSK Czechosłowacka- 7 miejsca mandatowe.
  1. Wybory przewodniczących i pozostałych członków komisji oddziałowych odbędą się spośród kandydatów wybranych do UKK w poszczególnych okręgach.
  2. Urny zostaną wystawione w:
    – budynku Wydziału Farmaceutycznego przy ul. Muszyńskiego 1;
    – budynku Szpitala im. Barlickiego;
    – budynku CSK przy ul. Czechosłowackiej;
    – budynku przy p. Hallera 1 w pok. 127 – pomieszczenie związków zawodowych.

Kandydatury na przewodniczącego UKK, członków UKK, członków komisji rewizyjnej UKK, delegatów na Walne Zgromadzenie Regionu Ziemi Łódzkiej, delegatów do Regionalnej Sekcji Nauki, delegatów Sekcji Zdrowia Regionu Ziemia Łódzka należy zgłaszać w formie pisemnej do 23.03.2018r. do godz. 15.00 w siedzibie Związków NSZZ „Solidarność”  przy pl. Hallera 1 – pok. 127 , klatka I. I piętro.

Przewodniczący Komisji Wyborczej
Ireneusz Pieszyński